Prim Sistemi

farmasi prim sistemi

Farmasi Fırsatı Nedir?

Farmasi, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir  elde edebilirsiniz:

Farmasi prim sistemi

Farmasi, adil, kolay, anlaşılır ve motive edici bir prim sistemine sahiptir.

Prim Sistemi

Farmasiden sipariş verilip son kullanıcıya satılan her ürün katalog fiyatından kişisel bakım ve kozmetik %30 Dr. Tuna ve gıda takviyeleri %40 indirimli gelmektedir. Yani müşteriye yapılan her satıştan %30 ve %40 oranında kar elde edilir.

Buna ilave olarak;

Bir kampanya dönemi içerisinde 500 tl puanlık alışveriş yapanlar %3

Bir kampanya dönemi içinde 1.500 tl puanlık alışveriş yapanlar %6

Bir kampanya dönemi içinde 3.000 tl puanlık alışveriş yapanlar %9

Bir kampanya dönemi içerisinde  6.000 tl puanlık alışveriş yapanlar + 5 katalog alım şartı %12 (Lider)

Bir kampanya dönemi içerisinde 10.000 tl puanlık alışveriş yapanlar +25 katalog alım şartı %15 (Üst Lider)

Bir kampanya dönemi içerisinde 15.000 tl puanlık alışveriş yapanlar + 50 katalog alım şartı ve 1 aktif kayıt %18 (Yönetici)

Bir kampanya dönemi içerisinde 20.000 tl puanlık alışveriş yapanlar +100 katalog alım şartıve 2 aktif kayıt %22’lik ( Müdür) prim grubuna girerler.

Bir yıl içerisinde aralıklı yada üst üste beş kez 20.000 puan şartını gerçekleştirir ise Direktör olur.Ek Satış Primi kazanır. Tablet ve telefondan oluşan , internet ve konuşma paketi bulunan teknoloji paketi kullanım hakkı kazanır.

Ne kadar %22 seviyesinde kolunuz varsa o oranda kazancınız artacaktır. Dolayısıyla bu da sınırsız bir kazanç sistemi anlamına gelmektedir.

Size bağlı bu kolların seviyeleri yükseldiğinde sizin için Direktörlük primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarımızın her birini %22 seviyesine ulaşmalarını sağlamaktır. Çünkü o zaman çok daha büyük kazanç imkanları devreye girecektir. Şimdi Farmasi Direktörlük Primini inceleyelim.

Direktörlük Primi:

Farmasi Direktörü olmak bir ayrıcalıktır. Çünkü Farmaside çalışmak diğer firmalarda çalışmaya oranla daha az stresli ve çok daha fazla kazançlıdır.. Farmasi kariyer basamaklarının birincisi olan  %22 ye Müdür adı verilen  seviyeye  ulaşmaktır.

Toplam satış cironuzu 20.000 TL yaptığınızda artık %22 Müdür seviyesine ulaşır ve alt ekibinizden alacağınız satış priminiz  %22 yüzdeliğe göre hesaplanır. Bundan sonraki hedefiniz ise size bağlı  %22 seviyesine ulaşacak Müdür Danışmanlar çıkartmaktır. Direktörlük Primi için size bağlı direktör kolunuz dışında 6,000tl fark cirosu şartı aranır.

Direktör

1.Nesilden %3

2.Nesilden %2

3.Nesilden%1.5

4.Nesilden %1 Direktörlük Primi alır.

Altın Direktör

Direktörlük ünvanını almış ve kendisine direkt bağlı %22 seviyesinde 2 kolu olan direktördür. Altın Direktör 12 ay içerisinde 5 ay boyunca seviyesini koruduğu zaman 2.000 Euro para ödülü kazanır.

1.Nesilden %3.5

2.Nesilden %2.5

3.Nesilden %1.75

4.Nesilden %1.25 Direktörlük Primi alır.

Platin Direktör

Kendisine direkt bağlı 4 kolu %22 seviyesine ulaşmış ve onlarla arasında 6,000 puan farkını korumuş direktördür. Şirket tarafından 1 yıl boyunca Mercedes CLA 180 model araç kullanım hakkı kazanır.

1.Nesilden %4.25

2.Nesilden%3,25

3.Nesilden%2,25

4.Nesilden%1.5 Direktörlük Primi alır. Platin Direktör ünvanını korudoğu 12 ay boyunca Farmasi Kozmetikten

Mercedes CLA 180 model araç kullanım hakkı kazanır.

Zümrüt Direktör

Kendisine direkt bağlı 8 kolu %22 seviyesine ulaşmış ve altıdaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 10.000 puan farkını korumuş olmalıdır.

1.Nesilden %5

2.Nesilden%4

3.Nesilden%3

4.nesilden%2 Direktörlük Primi alır. Zümrüt Direktör yandan 15.000 puan farkı yaparsa 2 yıl Mercedes CLA C 200 araç kullanım hakkı kazanır.

Elmas Direktör

Kendisine direkt bağlı 12 kolu %22 seviyesine ulaşmış ve altındaki en üst seviye ile arasında 15.000 puan farkını korumuş olmalıdır.

1.Nesilden%6

2.Nesilden%5

3.Nesilden%4

4.Nesilden %3 Direktörlük Primi alır.

Mercedes C 200 2 yıl  araç kullanım hakkı kazanır.

Size bağlı her Danışmanınızı bir üst seviyeye çıkması için motive eder ve bilgilendirirseniz, aylık kazancınız sürekli büyüyerek devam eder.Farmaside işinize  vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmez. Size bağlı Satış Müdürlerinizin her ay yaptıkları satış cirosundan %3 ile %1 arasında Direktörlük Primi adını verdiğimiz ek bir gelir elde edersiniz. Doğrudan Satış sistemi ile satış yapan firmaları ile Farmasinin en önemli farkı bu prim sisteminde dördünce derinliğe kadar ve yüksek oranda prim vermesidir. Ayrıca Direktörlük primi Müdür seviyesine ulaşmadan Lider kollarınızdan size her ay düzenli direktörlük primi ödemek esasına göre kurulmuştur.Ne kadar çok müdür kadronuz varsa o oranda geliriniz yükselerek artmaya devam edecektir.Bunu imece adını verebileceğimiz bir satış zinciri şeklinde tanımlayabiliriz. Her Danışmanınızı en kısa sürede Müdür  olarak yetiştirerek gelirinizi, ikiye katlayabilirsiniz. Bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

Şimdi, geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Farmasi için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelir  kesinlikle  süreklidir. Farmasi Sisteminde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini ek liderlik kazançları almaktadır. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil… Gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapmasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde Farmasi ürün kataloğundan yapsalar bile bu sizin için çok ciddi ve sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.

Evet, artık sizde FARMASİ ile kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz…

İletişim Bilgileri:  +90 (549) 794 95 45

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN