21.yy'ın ticaret sistemi olarak görülen Network Marketing, gün geçtikçe büyümekte ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişinin tamamen kendi emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan bu ticaret sistemi, tüm katılımcılarına eşit fırsat sunması, başlamak için bilgi, deneyim gerektirmemesi ve çalışma saatlerini kişinin kendisinin belirlemesi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Peki Network Marketingte Neden Farmasi konusuna gelecek olursak;

Farmasi Kozmetik öncelikle bir Türk firmasıdır. İç piyasalarda oluşan taleplere diğer ithalatçı firmalara oranla daha iyi cevap verebilecek bir alt yapıya sahip olan Farmasi bu avantajını network ağında iş ortaklığı yaptığı danışmanlarına daha fazla kazandırmakta ve nihai tüketiciye ürünleri daha ucuza ulaştırmakta kullanmaktadır. Farmasi ürünlerinin en önemli artısı imalat ve lojistik sürecindeki maliyetlerinin düşük olmasıdır. Bu maliyetlerin düşük olması Farmasi'ye bir fırsat kapısı yaratmıştır. Bu sayede diğer firmalar gibi sadece para kazanmak yerine danışmanlarına daha çok kazandırıp son kullanıcılara ürünleri daha ucuza sunarak geleceğe yatırım yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bunun en önemli göstergesi son yıllarda diğer ithalatçı firmaların rakip olarak görmediği pozisyondan artık onların korkulu rüyası olan bir pozisyona gelmesidir. Diğer yabancı firmalar yurt dışından ürün getirirken daha fazla  zaman ve para harcamaktadırlar. Bunun sonucunda bu maliyetleri kendi network ağında bulunan danışmanlarının primlerini düşük tutarak ve son kullanıcılarına ürünleri daha pahalıya satarak kapatmaktadırlar. Yani aslında sizlere kazandırıyormuş gibi gösterip sadece kendi ceplerini doldurmaktadırlar. 

SADECE KENDİLERİNE DEĞİL SİZE DE PARA KAZANDIRACAK BİR NETWORK AĞININ İÇİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ EN DOĞRU SEÇİM FARMASİ KOZMETİKTİR. 

BU PASTADAN PAYINIZI ALMAK İÇİN HEMEN FARMASİ'Yİ SEÇİN.

 

Üyelik, Kayıt ve Online Şifre İçin Kayıt Formunu Doldurun Size Ulaşalım

İletişim Bilgileri : +90 (0505) 456 99 38  

                            +90 (0549) 794 95 45