Farmasi Dr.C.Tuna Aynı Sefa Yağlı Yüz Kremi Celandula/Marigold Oil Face Cream

Farmasi Dr.C.Tuna Aynı Sefa Yağlı Yüz Kremi Celandula/Marigold Oil Face Cream

50ml.

Ürün Kodu: 1109204

Aynısefa mucizesi ile yüzünüz canlansın!

Aynısefa Yüz Kremi kuru, hassas ve yıpranmış ciltlerin sorunlarına çözüm için geliştirilmiştir.

Güneş ışınlarına karşı hassas olan cildinizi korumaya, düzenli kullanım ile yüzdeki tüm lekelerin doğum lekesi, güneş lekesi, sivilce lekesi, çil lekelerinin azalmasına ve yorgun olan cildinizin ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

Cildinizin gün boyu nem ihtiyacını karşılar, yoğun bir şekilde besler ve tedavi eder…

Kullanımı: Günlük cilt temizliğinizi yapıp tonikledikten sonra tüm yüze parmak uçlarınızla dairesel ve yukarı doğru hareketlerle sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulamanız önerilir. Uygunsuz hava koşulları ve gerekli hallerde uygulama sıklığını artırınız.

SPF 15 Güneş koruma faktörü çerir.

PARABEN ve TRICLOSAN İÇERMEZ!

FARMASİ Dr.C. Tuna AYNISEFA YAĞLI YÜZ KREMİ  KULLANICI YORUMU!

Merhabalar,

Farmasi Aynısefa kremi ile ilgili tecrübelerimi sizlerle paylaşmak isterim.

Benim cildim Aynısefa Kremi kullanana dek oldukça problemli bir ciltti. Koyu lekeler, çiller ve kılcal damar görünümü vardı. Şimdiye kadar ne kullandıysam bu şikayetlerim düzelmedi.

Komşumun önerisiyle Farmasi Aynısefa Kremiyle tanıştım. Sabah ve Akşam cildimi Farmasi temizle sütü ile temizleyip tonikledim. Sonra Farmasi Aynısefa kremini aşağıdan yukarıya dairesel hareketlerle masaj yaparak cildime iyice yedirdim. Yalnız, akşamları Aynısefa kremini 21 ila 23 arası kullanmaya dikkat ettim. Biliriz ki bünyemizdeki bütün hücreler gece yenilenir. Kısa bir süre sonra cildimin toparlandığını, lekelerin, çillerin, kılcal damarların gittiğini gördüm bu da beni çok mutlu etti. Farmasi Aynısefa yağlı kremi gerçekten mucizevi bir ürün, düzenli olarak kullanırsanız karşılığını göreceğinize emin olabilirsiniz. Cildi problemli olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Farmasi Aynısefa yağlı kreminin yüzdeki kılcal damarların yüzeysel görünümünü yok ettiğini, cildi besleyip gençleştirdiğine kullanarak şahit oldum. Çok ta memnun kaldım. Bu ürünü çevremdeki, ailemdeki sorunlu cilt problemi olan herkese tavsiye ettim. Sonuçlar süper. Ve hemen Farmasiye kayıt oldum. Farmasi üyesi olmaktan da çok mutluyum.

ZEYNEP ÇELİK

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN