Farmasi Vitalizing Tüm Saçlar İçin Sarımsaklı Şampuan

Vitalizing
VITALIZING CANLANDIRICI ŞAMPUAN (SARIMSAK ÖZLÜ) / 500 ml
Ürün Kodu : 1108062

Farmasi Sarımsak Özlü Şampuan, Provitamin B5 ile desteklenen formülüyle saçlarınızı temizler ve nemlendirir. Islak saça uygulayın, köpürtün ve durulayın.

Sarımsak ekstraktı sahip olduğu antioksidan özellikleri ile saç ve saç derisi tedavilerinde kullanılır. Saç derisindeki dolaşımı dengeler zararlı toksinleri ciltten uzaklaştırarak saç uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.

Keratin dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan bir tür proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. İşleme ve ısıya maruz kalan saçlarda keratin miktarı giderek azalır. Azalan keratinle birlikte saçlarımızın dengesi bozulur, sertleşip incelir ve birbirine dolaşmaya başlar.Keratin saçın genel yapısını düzeltir, saça dolgunluk ve sağlamlık kazandırır.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan  içindeki vitaminler, mineraller, eser elementler sayesinde saçın ve saç derisinin güçlenmesine ve saçların uzamasına, saçların dolgunluk kazanmasına ve en büyük özelliği saç dökülmesini önleyici etkisi  vardır. Sarımsaktan gelen mucizeyi yaşayın. Saçlarınız dökülüyorsa, yıpranmış, cansız kupkuru bir görünüme sahipse ve çok yavaş uzadığını hissediyorsanız üzülmeyin! Farmasinin Sarımsak Özlü Vitalizing Şampuanı ve Saç Maskesi  tam size göre. Tüm saç tipleri için canlandırıcı etki sağlayan Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü Şampuan, Provitamin B5 ile desteklenen formülü sayesinde saçlarınızı temizlerken nemlendirir ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Farmasiye üye olup sizde kendi ürünlerinizi %30 indirimli alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumu:

Merhaba size Farmasi Vitalizink Sarımsaklı Şampuandan bahsetmek istiyorum. Bu şampuanla kuaförüm aracılığıyla tanıştım.

Saçlarım çok dökülüyor ve cansızdı. Saçlarımın uzamadığını düşünüyordum. Sürekli gittiğim kuaförüm Serpil Hanım, Sevim birde bu şampuanı dene eminim çok işine yarayacak dedi. 

İlk önce sarımsaklı olduğu için sarımsak kokuyor mu? Sorusu aklıma geldi. Ama şişeyi açtığımda hiç sarımsak kokmadığını hatta hoş bir kokusu olduğunu fark ettim. Maskesi de var. İkisini bir arada kullanıyorum. Sarımsaklı şampuan ve maskeyi kullanmaya başladığım ilk hafta saçımdaki dökülme durdu. İnanılır gibi değildi ama sarımsaklı şampuanı kullanmaya devam ettikçe yeni saçlar çıkmaya başladı. Saçlarımdaki hızlı uzamayı ve canlılığı çevremdekilerde fark etmeye başlamıştı. Saçlarına ne yaptın çok sağlıklı görünüyor sorusunu sık sık duymaya başladım. Kendime güvenim geldi doğrusu.

Teşekkürler Farmasi…

 

                                                                                                                                                                                                                                  Sevim Şahin

 

 

    Farmasiye üye olup sizde kendi ürünlerinizi %30 indirimli alabilirsiniz.  

   İletişim: +90(549) 794 95 45
                 +90(505) 456 99 38                           

                                   

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN