Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Saç Maskesi (Sarımsak Özlü)

Vitalizing
VITALIZING CANLANDIRICI SAÇ MASKESİ (Sarımsak Özlü) / 500 ml
Ürün Kodu : 1108065

Sarımsak Ekstraktı ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir,saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. İçerindeki yoğun Keratinle saçları derinlenmesine nemlendirir,  besler ve onarır. Kuru boyalı yıpranmış saçlara yoğun nem ve parlaklık katar.

Kullanımı: Vitalizing Canlandırıcı Bakım Maskesinin haftada 2 defa kullanımı uygundur. Önce saçları sarımsaklı şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra Sarımsaklı Maskeyi saç uçlarından yukarıya doğru masaj yaptıktan sonra bir havlu ile sarıp 5-10 dakika bekletip durulayınız.

1. Bende Farmasi fırsatlarından yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi kayıt formunu doldurun. Farmasi ürün kataloğumuzu ücretsiz adresinize gönderelim.

Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanınız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız! Farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesajınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasiye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlülüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğundaki tüm ürünleri %33 indirimli alabilirsiniz.

İletişim: +90(549) 794 95 45

              

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN