Farmasi Vitalizing Besleyici Saç Maskesi (Yumurta Proteinli)

farmasi sac maskesi-farmasi kayıt-farmasi kozmetik-farmasi saç bakımı

Vitalizing
VITALIZING BESLEYİCİ SAÇ MASKESİ (Yumurta Proteinli) / 500 ml
Ürün Kodu : 1108064

Yumurta proteini ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir,saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saçların daha dayanıklı olmasını ve daha kolay şekil almasını sağlar. 

(Tüm Saçlar İçin Yumurtalı Besleyici Bakım Maskesi)
Farmasi Vitalizing Yumurtalı Bakım Maskesi içeriğindeki yumurta ve keratin sayesinde boyalı ve yıpranmış saçlarınızı besler nemlendirir bakım yapar.

Kullanımı: Vıtalızıng Yumurtalı Canlandırıcı Bakım Maskesinin haftada 2 defa kullanımı uygundur. Önce saçları bitkisel şampuanla yıkayıp duruladıktan sonra  Farmasi VİTALIZING Yumurtalı maskeyi saçmaskesini uçlarından yukarıya doğru masaj yaptıktan sonra 5-10 dakika bekleyip durulayınız. (saç diplerine uygulamayınız)

1. Bende Farmasi fırsatlarından yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formunu doldurun. Farmasi ürün kataloğumuzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanınız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız! Farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesajınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlülüğü yoktur. Farmasi temsilcisi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN