AYNISEFA YAĞLI KREM

AYNISEFA YAĞLI KREM / 110 ml

Ürün Kodu : 1109083

Farmasi Aynısefa kremi, geleneksel aynısefa çiçeğinin yatıştırıcı, onarıcı ve yenileyici özelliklerini bakıma ihtiyaç duyan cilde taşır. Güneş yanığı ve tahrişe karşı korur, deriyi besler, kurumayı ve yıpranmayı önler. Çevresel etkilere karşı koruyucu bir bariyer oluşturur ve cildin yaşlanma süresini geciktirir.

Celandula / Marigold Oil Face Crem

Aynısefa mucizesi ile cildiniz canlansın!

Aynısefa Yağı Kremi ciltteki lekelerde,   yaralarda, ve  doğum sonrası oluşmuş olan çatlak  ve yırtılmalarda Aynısefa Yağı kremi koruyucu bir kalkan oluşturarak cildi derinlenmesine besler nemlendirir. Kurumayı ve yıpranmayı önler nemli ve yumuşak kalmasını sağlar.

Güneş ışınlarına karşı hassas olan cildinizi korumaya, düzenli kullanım ile vucütdaki  tüm lekelerin güneş lekesi, sivilce lekesi, çil lekelerinin azalmasına ve yorgun olan cildinizin ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

Cildinizin gün boyu nem ihtiyacını karşılar, yoğun bir şekilde besler ve tedavi eder...

KULLANIMI: Günlük cilt temizliğinizi yapıp  sonra tüm yüze parmak uçlarınızla dairesel ve yukarı doğru hareketlerle sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulamanız önerilir. Uygunsuz hava koşulları ve gerekli hallerde uygulama sıklığını artırınız.

PARABEN ve TRICLOSAN İÇERMEZ

AYNISEFA YAĞLI KREM KULLANICI YORUMU
Merhabalar bir çok annenin sıkıntısı olduğu gibi benimde sıkıntım doğum sonrası çatlaklarımdı. Hamilelikten dolayı karın bölgemde Bayağı yırtılmalar ve çatlaklar meydana geldi. Bu durumdan çok rahatsız oluyordum. Farklı fırmalarin ürünlerini kullandım, fakat istediğim sonucu alamadım. Arkadaşım Fatmayla bu sorunumu paylaşırken bana Farmasinin Aynısefa kremini önerdi bir çok ürün kullandığımı hiçbirinden sonuç alamadığımı anlatırken Fatma hanım ısrarla bir dene kaybedecek hiçbirşeyin yok dedi hatır niyetine ürünü aldım. Nasıl kullanmam konusunda detaylı bilgi vererek umutsuz bir şekilde ürünü kullanmaya başladım. 1 ay sonra cildimdeki değişikliğe inanamamıştım. Çatlaklar ve yırtıklar onarılmaya başlamıştı. Bu durum beni çok mutlu etmişti. Bunun üzerine Farmasinin her ürününü kullanmaya başladım. Arkadaşım Fatmaya benide üye yapmasını istedim. Artık Güvenilir bir şekilde Farmasinin her ürününü kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Farmasi...