Farmasi Eyebrow & Lash Serum

Farmasi Kaş & Kirpik Serumu 12 ml

Ürün Kodu: 1301292

Farmasi Kaş Kirpik Serumu kirpikleri ve kaşları güçlendiren, uzamasını ve yeniden çıkmasını destekleyen çok özel Capixsy"Kompleksi ile formüle edilmiştir.

Kıl kök hücrelerini uyararak kirpikler ve kaşlara uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur.

Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaşlara sahip olmanıza yardımcı olur.

 Kaş ve kirpiklerinizin dökülmesini önler, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır.

Kimler İçin Uygundur:
Uzun hacimli kirpiklere ve parlak, gür kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkekler için uygundur.

Uygulama:
Kaş ve Kirpiklerinizdeki makyajı temizledikten sonra, her sabah ve akşam özel fırça yardımı ile temiz ve kuru Kaş ve kirpiklerinize serumu uygulayınız. Maskara ucu ile kirpiklere, ince fırça olan ucu ise kaşların arasındaki boşluklara rahatlıkla uygulanır.

Not: Capixsy"Kompleksinden oluşan benzersiz teknolojisi ile 8-12 hafta içerisinde gözle görülür şekilde uzun ve dolgun  kirpik ve kaşlara  sahip olmayı sağlar.

Kullanıcı Yorumu:
Farmasi Eyebrow & Lash Serum Kaş & Kirpik Serumu kullanmadan önce kaş ve kirpiklerim aşırı şekilde dökülürdü. Birçok markanın farklı farklı ürünlerini kullanmıştım. Sorunuma bir çözüm bulmamıştım. Bir arkadaşımın daveti üzerine misafirliğe gittim. Oraya gelen Ayşe isminde bir bayanla tanıştım, Ayşe hanım, Farmasi üyesiydi, ben sorunumu anlatırken Farmasinin Kaş ve Kirpik bakım ürününü anlattı, bende Ayşe Hanım'a şöyle bir şey söyledim, ben bu Kaş ve Kirpik Bakım ürününü kullanırım memnun kalırsam tüm Türkiye'ye anlatır reklamınızı yaparım Farmasiye de üye olurum dedim. Ayşe emin bir şekilde Ürünün özelliklerini bana anlattı bende ürünü aldım. Kaş ve Kirpik Bakım ürününü düzenli bir şekilde kullanmaya başladım. İkinci haftadan sonra artık kaş ve kirpiklerimde dökülmelerin azaldığını gördükçe şaşkınlık içinde kaldım. Farmasi sayesinde kaş ve kirpiklerim artık dökülmüyor hatta kaş ve kirpiklerimde yoğunlaşma gözlemliyordum. Farmasi Eyebrow & Lash Serum Kaş & Kirpik Bakım Serumu sayesinde bende Farmasiye üye oldum kendi ihtiyaçlarımı %30 indirimli alıyorum ve sağlıklı ürünler kullanıyorum. Teşekkürler Farmasi