Ürün Kodu:7000393

Normal temizlikleriniz için bir yüzü düz, daha zorlu kirleri kolayca temizleyebilmeniz için diğer yüzü pürüzlü dokuya sahiptir. 

Cam, ayna ve benzeri her türlü su lekesi kalmamasını istediğiniz yüzeylerde profesyonel temizlik sağlar. Tek seferde temizler, kurular ve bakterilerden arındırır.

40×40 cm

TEMİZLİĞE AYIRDIĞINIZ VAKTİ YARIYA İNDİRMEYE NE DERSİNİZ?

3 İşlevli Temizlik Teknolojisi (Temizler-Kurular-Bakterilerden Arındır) Dünya’nın en üst kalite mikrofiber ipliği ile üretilen Wr. Wipes mikrofiber temizlik bezleri, temizlik esnasında deterjan gerekmeksizin aynı anda TEMİZLER, KURULAR ve BAKTERİLERDEN ARINDIRIR. Temizlik ve kurulamayı aynı anda yaptığı için %50 zaman, deterjana gerek bırakmadığı için %100 maddı tasarruf sağlar.

KULLANIMI: Ürün ile birlikte deterjanın kullanımına gerek yoktur. Kullanım öncesi su ile ıslatıp, iyice sıkın. Ardından birkaç kez çırpıp mutlaka 4’e katlayarak temizlik yapın.

Wr. Wipes mikrofıber bezlerinin bir yüzü kirlendiğinde, kiri diğer yüzeyine aktarmaması nedeniyle 4’e katladınız bezinizle 8 farklı temizlik yüzeyi elde edecek ve bir kez ıslatıp, sıktığınız bez ile 8 kat daha fazla alanda temizlik yapacaksiniz.

BAKIMI: İlk kullanımda beyaz sabun ile bir kaç kez yıkayıp, sıcak su içerisinde köpüklü olarak birkaç saat bekletin. Daha sonra su ile durulayıp kullanabilirsiniz. Her kullanımızın sonrası ürün beyaz sabun yada Farmasi çok Amaçlı Deterjanla yıkayıp doğal olarak kurumaya bırakın. Çok fazla kirlendiğini düşünürseniz sabunla sıcak suda 90 dereceye kadar yıkayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumu:

Merhabalar, benim ismim Gülbahar Farmasiyle görümcem sayesinde tanıştım. İlk defa bir firmaya üye olmuştum. Aslında üye olma sebebim Farmasinin cam bezi oldu. Görümcemle beraber bir ev oturmasına gitmiştik. Görümcem eline bir paket margarini ve farmasinin cam bezini alıp başladı margarini cama sürmeye herkes napiyorsun diyerek söylendik. Görümcem Sakin olun diyerek cam bezini dörde katlayarak margarinli cami silmeye başladı. Bir iki silmede margarınden camda eser kalmamişti  tertemiz olmuştu cam, o gün farmasi ürünlerimi indirimli almak için üye oldum. Şuan farmaside direktörüm. Asıl mesleğim öğretmenlikti emekli olunca boş zamanlarımı değerlendirmek istedim.
İyiki farmasi ailesine katılmişim teşekkürler Farmasi...