Farmasi Magical Beauty Yüz Beyazlatıcı Krem

MAGICAL BEAUTY YÜZ BEYAZLATICI KREM / 75 ml

Ürün Kodu : 1104020

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Facial Whitening Cream, B3 vitaminiyle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin koyu renkli bölgelerinde renk açılmasına ve zararlı güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin azalmasına yardımcı olur. Buğday yağı ve E vitamini ile cildinizi nemlendirir, C vitamini cildinize parlaklık verir.

MAGICAL BEAUTY YÜZ BEYAZLATICI KREM KULLANICI YORUMLARI:

Yüz Beyazlatıcı kremle Dubai’de yaşadığımız dönemde tanıştım. O zamanlar beyazlatıcı kremin Türk Malı olduğunu bilmiyordum. Orda Araplar bu ürünü severek kullanıyorlar. Esmer oldukları için biraz daha beyaz bir tene kavuşma çabası var. Yakıcı sıcaklar ve güneş nedeniyle cildimde lekeler oluştu. Gittiğim bir kozmetik mağazasında bana Farmasi Beauty Yüz Beyazlatıcı Kremi tavsiye ettiler. Sadece geceleri düzenli olarak üç ay kullandım. Daha kullanmaya başladığım ilk haftada cildimde aydınlanmayı ve lekelerimdeki azalmayı farkettim. Ürünün lekeler üzerindeki etkisini görünce vücudumun koltuk altı gibi tahriş olmuş koyu lekeler olan diğer bölgelerinde de kullandım. Etkisi gerçekten inanılmazdı.

Türkiye’ye izne geldiğim zaman arkadaşım nasıl böyle berrak bir cilde sahip olduğumu sordu. Ben bu kremi kullanıyorum yurt dışından aldım diye gösterdim. Aldığım cevap beni çok şaşırttı. Arkadaşım sen bu kremi şimdi yurt dışından mı aldın? İlahi bu bizim Farmasi Yüz Beyazlatıcı kremimiz Türkiye’de üretiliyor demesin mi? O zamana kadar inanın ürünün arkasındaki yazıları hiç okumamışım. Baktığımda birde ne göreyim Made İn Turkey yazıyordu. Hem çok şaşırdım hem de çok sevindim. Böyle inanılmaz güzel ürünlerin ülkemde üretilmesi gerçekten gurur verici. Meğerse Farmasi 123 ülkeye ihracat yapan dev bir firmaymış. Arkadaşım Farmasi danışmanıymış.

Dubai’de yaşarken ürünlerimi izne geldiğimde arkadaşımdan satın alıp gidiyordum. Bitince de oradan temin ediyordum. Arkadaşım sayesinde diğer ürünlerle tanışma fırsatım oldu. Dönüş yaptıktan sonrada kendim Farmasi Temsilcisi oldum. İnsanlara bu harika ürünleri tanıtıp fayda sağlıyorum.

Ayrıntılı bilgi için: +90 549 794 95 45

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN