Farmasi Kozmetik

Farmasi Kozmetik

 

 

Farmasi 5 kıtada 125 ülkeye ihracat yaparak 400 milyon insana ulaşan, Türkiye‘nin gurur kaynağı olan dev bir entegre tesistir.

Kurucumuz ve onursal başkanımız Sn. Dr. Cevdet Tuna‘nın çizdiği altın kuralların yolunda giden misyon ve vizyona sahibiz.

70 yıllık tecrübe ile Dr. Cevdet Tuna’nın yarattığı sağlıklı ve özel formüller Farmasi’yi bu güne getirdi.

Yeni yatırımları ile 500,000 m² ye ulaşan ekolojik alanda yer alan, alanındaki Avrupa’nın en büyüklerinden olan Farmasi girişimcilerine kapılarını açıyor.

Kuruluşumuzdan bu yana istikrarlı büyümemiz, üstün ürün kalitemiz ve yüksek kazanç sistemimizle, insanların hayatına dokunarak güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Başlangıçların insan hayatında çok önemli olduğunu biliyor ve Farmasi ailemize katılan girişimcilerimize şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Sıfır sermaye ile çok kazanacağınız bir iş kurarak hayallerinize bir adım daha ulaşma imkanı sunuyoruz.

Farmasi ailemize katılmak için tek yapmanız gereken şey kayıt formunu doldurmak! İşinde uzman ekip liderlerimiz sizinle iletişim kurarak kazanç ve başarı yolunda size rehber olacaklardır.

Ayrıntılı bilgi için +90 549 794 95 45

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN