Farmasi Kayıt

Ülkemiz şartlarına uygun ve herkesin kolay ulaşabileceği kariyer basamakları, saygın mesleklerden ve iş adamlarının bile beğeneceği ölçüde kazançlı bir plan, satıcıları memnun edecek kâr marjı, diğer doğrudan satış şirketlerindeki olumsuzlukların olmadığı marketing plan, ekip içindeki dayanışmayı ilelebet sürdürecek derinliklerden liderlik primleri sunar.

Farmasi Üyelik ve Kayıt Sitemiz Aracılığı ile Ücretsiz Olarak Farmasi’ye Üye Olabilir, İster Yarı Zamanlı İsterseniz Tam Zamanlı Çalışarak Limitini Kendinizin Belirleyeceği Oldukça Yüksek Para Kazanabilirsiniz..

Farmasi Temsilcisi olmak için üyelik formunu doldurmanız yeterli.

*Sizde Farmasi fırsatlarında yararlanmak ve Farmasiye kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, farmasinin ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba diyin.

*Farmasi danışmanı olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız. Farmasi online iletişim formundaki mesaj bölümünden,  Farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla bize mail atabilirsiniz.

*Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

​*İster kişisel ihtiyaçlarınızı %30 fabrika fiyatından indirimli alabilir, isterseniz satış yapıp %30 kazanç elde edin.Tercih sizin ! Tüm yakınlarınıza tavsiye edip, onları da üye yapabilir ve Farmasinin sınırsız kazançlarından yararlanıp, kariyer sahibi olabilirsiniz. 

​*Farmasinin tüm kampanyalarını takip edebilmek için Farmasi üyesi olmanız yeterlidir.

 

FARMASİ DANIŞMANI OLUN KAZANIN , KAZANDIRIN!!

 

İletişim Bilgileri: +90 (505) 456 99 38   +90 (549) 794 95 45

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN