Farmasi Biberiye Masaj Jeli Pabrika & Chili Balsam

 

farmasi biberiye masaj jeli pabrika

Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli

500 ml

Ürün Kodu: 1103010

Özellikle bacaklardaki varis ağrılarında çok etkili. Varis oluşumunu engellerken varis ağrılarını ciddi derecede azaltır. Varisten dolayı genişlemiş damarları daraltır. Biberiye masaj jeli kan dolaşımını hızlandırır,  cilde canlılık ve ferahlık katar. Aynı zamanda eklem ağrılarında da çok etkilidir.

Farmasi Biberli Masaj Jelinin ciddi anlamda yağ yakıcı özelliği vardır. Farmasi Biberli Masaj Jelini sabah akşam düzenli  kullanmak gerekir ve temiz cilde uygulanır.

Kullanımı: Ağrıyan bölgelere 5 dakika masaj yaparak uygulanır. İhtiyaç duyulan her an kullanımı uygundur.

Kırmızı Biber Özleriyle Cildinizi Rahatlatırken YENİLEYİN !

Kırmızı Biber özlerinin içerdiği Beta-karoten, Vitamin A ve Vitamin E sayesinde masaj sırasında cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca zencefil özü kolajen üretimini ve cilt yapısının iyileşmesini destekler.

Nane yağı sayesinde ferah bir  masaj sağlarken, Isırgan otu cildinizi yatıştırır. Jojoba yağı cildin tazelenmesini sağlar. İçeriğinde;

Pabrıka İçeriği

Jojoba Yağı

Nane Yağı

Biberiye Özü

Zencefil Özü

Isırgan Özü

Acı Biber Yağı mevcuttur.

FARMASİ BİBERİYE MASAJ JELİ PABRİKA & CHİLİ BALSAM KULLANIŞI!

Uygulamaya başlamadan önce ellerinizin ve uygulanacak bölgenin temiz olmasına dikkat edin.  Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın. Farmasi Biberli Masaj Jeli cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin. En iyi etkiyi almak için Dermapeel ipek kesenin üzerine sürüp uygulayın. Sabah ve Akşam olmak üzere ağrıyan bölgelerinize günde iki defa düzenli olarak kullanın.

FARMASİ BİBERİYE MASAJ JELİ PABRİKA & CHİLİ BALSAM KULLANICI YORUMU!

Fazla kilolarımdan kurtulmak için diyet ve spora başladım. Ancak spor sonrası boyun ve sırt bölgemde kas tutulmaları yaşıyorum. Eve geldiğimde hemen Dr. C.Tuna Pabrika Masaj Jeliyle masaj  yapıyorum. Kaslarım gevşiyor ve rahatlıyorum. Hem tutulmalarıma iyi geliyor. Hem de kırmızı biberin canlandırıcı etkisiyle cildimin tazelendiğini hissediyorum.

Sizlerde Farmasi ürünlerine ulaşmak için farmasi üyesi olup kendi ihtiyaçlarınızı %40 indirimli alabilirsiniz. Hatta satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Üyelik ve katalog için 0(549)794 95 45 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ya da sadece kayıt formunu doldurun biz size ulaşalım.

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN