Farmasi BB+ Göz Kremi

BB+ GÖZ KREMİ / 2 ml

Ürün Kodu : Açıktan Ortaya 1104073

                   Ortadan Koyuya 1104074

 

Hyaluronik asit içeren mucizevi formülüyle yaşlanma belirtilerine karşı savaşırken aynı zamanda mükemmel bir kapatıcılık sağlar. İçerdiği SPF 15 koruma faktörü ile cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.

  • Hyaluronik asit içeren mucizevi formülüyle yaşlanma belirtilerine karşı savaşırken aynı zamanda mükemmel bir kapatıcılık sağlar. İçerdiği SPF 15 koruma faktörü ile Yaşlanma belirtilerine karşı savaşır.
  • Koyu halka ve şişlik görünümünü azaltır.
  • Torba görünümünü azaltır.
  • İnce çizgi görünümünü en aza indirir.
  • Göz çevresinde aydınlanma sağlar.
  • Göz çevresini nemlendirir. Cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.

Kullanıcı Yorumu:

Merhabalar biz bayanların yaşı ilerledikçe göz çevremizdeki torbaların ince çizgilerin artmasi bizleri çok rahatsız eder. Aynı sorunlara sahip olan birisi olarak. Bir çok markanın ürününü kullandım. İstediğim sonucu alamadım. Diğer ürünleri göz altlarımda kullandığım zaman ağırlık hissediyordum. Taki Farmasinin 35 yaş üzeri BB Plus göz kremini kullanana dek. İçeriğindeki Hyaluronik Asit ile hücre yenilenmesini sağlıyor. BB plus kremi ilk kullandığım anda kokusu ve hafifliği çok hoşuma gitmişti. Koyu halka  görünümünü gözle görülür şekilde azaltmıştı. Açık tenli olduğum için açlıktan ortaya 1104073 kodlu rengini kullanıyorum.

Sizlerde Farmasi Danışmanı olabilir Farmasinin sağlıklı ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Ayşe Özkan

İLETİŞİM 0(549) 794 95 45

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN