Dr.C.Tuna At Kestanesi Pferde Balsam

DR. C. TUNA AT KESTANESİ PFERDE BALSAM

Ürün Kodu:1103011

Dr. C. TUNA AT KESTANESİ PFERDE BALSAM Vücudunuzdaki neredeyse bütün ağrılarda etkilidir. Öksürdüğünüzde ayaklarınızın altına sürüp çorap giydiğinizde öksürüğünüzün hafiflediğini göreceksiniz.  Burkulma, incinme, spor sonrası hamlamada, tutulmalarda, romatizmalarda etkilidir. At Kestanesi Masaj Jeli; Kan dolaşımını hızlandırır. Varis oluşumunu engeller. Varis ağrılarını hafifletir. Grip olduğunuzda göğsünüze sürüp masaj yaparak uyguladıktan sonra üzerine sıcak havlu kapatın. Sonuca şaşıracaksınız.  Çok  rahatlatıcı etkisi vardır. Ağrıyan bölgeye beş dakika masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. At Kestanesi Masaj Jeli topuk dikeninde dahi etkilidir. (topuk dikeni tedavisi için bize ulaşın bilgi verelim) 

At Kestanesinin Şifalı Mucizesine TANIK OLUN !

İçeriğindeki at kestanesi ve sarı kantaron özü tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Nane yağı masaj sırasında sizi rahatlatırken, arnika ve biberiye özleri cildinizin nem ihtiyacını karşılar.

Jojoba yağı ise cildinizin tazelenmesini sağlar.

Pferde İçeriği

Jojoba Yağı

Nane Yağı

Biberiye Özü

At Kestanesi Özü

Arnica Montana Çiçeği Özü

Sarı Kantoran

PARABEN ve TRICLOSAN İÇERMEZ

Dr. C. TUNA FARMASİ AT KESTANESİ MASAJ JELİ KULLANIMI!

Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. Uygulanacak bölgeyi de temizleyin. Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın. Masaj Jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin. En iyi etkiyi almak için Dermapeel İpek Kesenin üzerine sürüp masaj yaparak uygulayın. Sabah ve Akşam olmak üzere ağrıyan bölgelerinize günde iki defa düzenli olarak kullanın.

Dr.C. TUNA AT KESTANESİ MASAJ JELİ (PFERDE BALSAM) KULLANICI YORUMU!

Merhaba size aldığım andan itibaren hayatımı değiştiren bir üründen bahsedeceğim. Bu ürün Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli. Bu ürünü seviyorum çünkü sürekli boynum ve sırtım tutuluyor. Öyle zamanlarda aklıma ilk gelen şey At Kestanesi Masaj Jeli oluyor. Öyle ki evimde iş yerimde hatta çantamda bile bir tane var. İhtiyacım olduğunda ulaşabilmem lazım. Tutulan, ağrıyan bölgeye 5 dakika masaj yaparak uyguluyorum ve mümkün olduğunca sürdükten sonra sıcak havlu ile kapatıyorum. Jel kıvamında ve mentol kokuyor. Kokusu hiç rahatsız edici değil, hatta hemen uçup gidiyor. Yani bazı romatizmal ilaçlar gibi sürdükten sonra topluma çıkmaktan çekinmiyorum. At Kestanesi Masaj Jelini uyguladıktan sonra ciltte bir serinleme ve ferahlama oluyor, kaslarımın anında gevşediğini hissediyorum. At Kestanesi Masaj Jeli vazgeçilmezim oldu. Bir yerim ağrıdığında ilaç içmek yerine hemen masaj jelimi sürüyorum ve rahatlıyorum. İlaçların vücuduma vereceği hasardan da korunmuş oluyorum. Bittikçe alacağım, yanımdan ayıramadığım ürünlerden oldu. Sizlere de şiddetle tavsiye ederim.

   Siz de Farmasi üyesi olup ürünlerinizi indirimli fiyatlardan alabilirsiniz. Düşünsenize ürünler fabrikada üretiliyor ve sadece üç gün içerisinde adresinize geliyor. Tabiri caizse fırından yeni çıkmış gibi tazecik elimize ulaşıyor.

İletişim numaramızdan bize ulaşın katalog ve numunelerinizi adresinize gönderelim. 

0(549) 794 95 45 

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın...

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN

Kampanyalar

Güncel Katalog

Kampanyalar

Hemen Kayıt Olun

Ad/Soyad (gerekli)

Cep Telefonu (gerekli)

İl/İlçe (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Neden Farmasi.? (gerekli)

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYARAK Kendi Farmasi Kaydınızı Hızlıca Oluşturabilirsiniz. Farmasiye Kayıt İşlemini Kendiniz Tamamlamak İçin Tıklayın

Beklemek İstemezseniz BURAYA TIKLAYIN